منشور اخلاقی
خبرهای ویژه
آخرین خبرها
خبرهای پربیننده
فوری ثبت
فقط ورزشکاران هرمزگانی می توانند در مسابقات قشم کلاسیک شرکت کنند
کد خبر: 290 | تاریخ مخابره: ۱۴۰۱ جمعه ۱۶ دي - 20:57

رییس کمیته مسابقات فدراسیون بدنسازی:

فقط ورزشکاران هرمزگانی می توانند در مسابقات قشم کلاسیک شرکت کنند

مرجان مینا:ابراهیم کمانی رییس کمیته مسابقات فدراسیون بدنسازی گفت: صرفا ورزشکاران استان هرمزگان امکان حضور در مسابقه پرورش اندام قشم را خواهند داشت.

ابراهیم کمانی  در رابطه با تبلیغات مسابقات قشم کلاسیک در فضای مجازی اظهار داشت: همانطور که بارها در بخشنامه های فدراسیون به استان ها اعلام شده، مسابقات استانی و حوزه ای می بایست صرفا اختصاص به ورزشکاران همان منطقه داشته باشد. متوجه شدیم که برخی تبلیغات اینطور وانمود کرده که مسابقات قشم کلاسیک قرار است با حضور ورزشکارانی از سراسر کشور برگزار شود که به هیچ وجه اینطور نیست.

وی افزود: صرفا ورزشکاران استان هرمزگان امکان حضور در مسابقه قشم را خواهند داشت و هزینه ورودی مسابقات نیز باید طبق دستورالعمل هایی که هیات رییسه فدراسیون به تصویب رسانده، از ورزشکاران اخذ شود. فدراسیون نیز برای جلوگیری از نقض قوانین و نظارت بر موارد اعلام شده، نماینده خود را به مسابقات قشم کلاسیک اعزام خواهیم کرد.

رییس کمیته مسابقات در پایان گفت: برنامه ریزی لازم برای برگزاری مسابقات باشگاههای کشور در اواسط بهمن به میزبانی قم در حال انجام است و تقریبا همه استان ها نیز مسابقات انتخابی خود را طی یک ماه آینده برگزار خواهند کرد.

ارسال دیدگاه شما

بالای صفحه