منشور اخلاقی
خبرهای ویژه
آخرین خبرها
خبرهای پربیننده
دشمن اراده کرده امنیت کشور را برهم بزند
کد خبر: 266 | تاریخ مخابره: ۱۴۰۱ دوشنبه ۹ آبان - 18:41

رئیس مجلس تشریح کرد:

دشمن اراده کرده امنیت کشور را برهم بزند

قالیباف گفت: جنایت تروریستی در حرم شاهچراغ (ع) با همه اتمام حجت کرد که دشمن اراده کرده است تا امنیت کشور را برهم بزند.

محمدباقر قالیباف در نطق پیش از دستور صحن علنی روز گذشته مجلس گفت: فرا رسیدن ولادت حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السلام را به مردم شریف ایران تبریک و تهنیت می‌گویم. همچنین سالگرد شهادت نوجوان بسیجی شهید محمدحسین فهمیده و فرا رسیدن روز نوجوان و بسیج دانش‌آموزی را گرامی می‌دارم.

وی ادامه داد: حادثه جنایت تروریستی در حرم حضرت احمد بن موسی، شاهچراغ علیه السلام که منجر به شهادت جمعی از هموطنان مظلوم مان شد را به خانواده‌های آن عزیزان، مردم شریف استان فارس و شهر شیراز و ملت شهید پرور ایران اسلامی تسلیت می‌گویم و از خداوند متعال، شفای عاجل مجروحان این حادثه را مسئلت می‌کنم و از حضور کم نظیر مردم شهید پرور استان فارس در مراسم تشییع شهدا تقدیر و تشکر می‌کنم.

رئیس مجلس اظهار کرد: رژیم صهیونیستی و مرتجعین منطقه بدانند که نمی‌توانند پشت نقاب داعش و یا تلویزیون‌های لندن نشین مخفی شوند و باید پاسخگوی خون‌های ریخته شده در ایران باشند. این جنایت ثابت کرد که دشمنان ایران عزیزمان برای برهم زدن امنیت کشور، اختلال در زندگی روزمره مردم، ایجاد جنگ و درگیری در شهر‌ها و همچنین تجزیه کشور، کمین کرده اند و بدنبال شکار فرصت‌ها هستند؛ این جنایات، با همه اتمام حجت کرد که دشمن اراده کرده است تا امنیت کشور را برهم بزند و از امروز باید فعالان عرصه فکر باید راه خود را از خشونت‌طلبان کنند.

وی یادآور شد: البته که اقدامات تروریستی دشمنان ایران، نباید بهانه‌ای برای نادیده گرفتن اعتراضات اصلاح‌خواهانه جمعی از مردم شود. اما باید در نظر داشت که اگر گروه‌های سیاسی و نقش‌آفرینان فرهنگی و اجتماعی از ابتدا، مانع از تبدیل شدن اعتراض اصلاح‌خواهانه به اغتشاش و اعتراض خشونت‌طلبانه می‌شدند و همانند عموم مردم عمل کرده و راه خود را از خشونت‌طلبی جدا می‌کردند، دشمن جنایتکار ایران نمی‌توانست از فرصت ایجاد شده به ضرر مردم سوء استفاده کند.

ارسال دیدگاه شما

بالای صفحه