منشور اخلاقی
خبرهای ویژه
آخرین خبرها
خبرهای پربیننده
شرایط خاص کرونایی و هزینه های آنچنانی !
کد خبر: 235 | تاریخ مخابره: ۱۴۰۰ دوشنبه ۲۰ ارديبهشت - 21:16

شرایط خاص کرونایی و هزینه های آنچنانی !

در شرایطی که کرونا زندگی را برای همه مردم کشورمان به خصوص کادر درمان را درگیر خود کرده ، صرف هزینه های میلیاردی در چنین شرایطی واقعا جای تاسف دارد

شنیده ها حاکی از آن است که در روزهای گذشته در هنگام برگزاری مجمع عمومی سالیانه یکی از شرکت های دارویی شبه دولتی زیرمجموعه يكي از بانكها ساعت های چند میلیون تومانی خارجی برند! به حاضرین در جلسه هدیه داده شده است.
بدون در نظر گرفتن علت این موضوع و عملکرد این شرکت در سال گذشته، این اتفاق درحالی رخ داده است که در سخت ترین روزهای کرونایی کشور تمام کادر درمان و نظام سلامت کشور به صورت شبانه روزی به مبارزه با این بیماری مشغولند و این گونه اسراف ها و بریز و بپاش های مدیریتی در این ایام سراسر اندوه و درد به هیچ عنوان شایسته یک شرکت شبه دولتی حوزه سلامت نمی باشد. ای کاش مدیران این شرکت ها بودجه این امور غیرضروری را صرف درمان بیماران نیازمند یا تقدیر از کادر درمان می کردند.
از سوی دیگر سالهاست مسئولان ارشد نظام، مدیران و دستگاه های دولتی و شبه دولتی را به مدیریت هزینه و اقتصاد مقاومتی فرا خوانده و توصیه نموده اند. آنچه مسلم است این گونه رفتارهای مدیریتی نابهنجار سودی برای توسعه کشور نداشته و نخواهد داشت.

ارسال دیدگاه شما

بالای صفحه